Android Go'nun farkları neler? | Android Go, Android One ve Saf Android karşılaştırma!General Mobile GM 8 Go ile ülkemizde de emsali bulunan Android’in alt/giriş seviyesine özel uygulamalar ve işletim sistemi görmekteyiz. Peki Android Go Nedir? ve General Mobile GM 8 Go inceleme videolarımızın ardından Android Go’nun Android One ve Saf Android olarak tabir ettiğimiz ana versiyon ile farklarına göz atıyoruz.

Android Go Nedir:
General Mobile GM 8 Go İnceleme:

26 Replies to “Android Go'nun farkları neler? | Android Go, Android One ve Saf Android karşılaştırma!”

 1. ayşe ayşe

  Şu an önümde üç farklı telefon bulunuyor / Şu an önümde üç farklı telefon duruyor veya
  Şu an önümde üç farklı telefon DURUNUYOR ??

 2. Mehmet Berat

  Bişey soracağım, benim telefonumun ram'i 3GB peki ya ben telefonuma sistem güncellemesi yapıp android 8.0 yükseltsem bir daha PUBG MOBİLE yükleyemezmiyim? Telefonum şu an 7.0 bu arada.

 3. Cüneyt Uzgören

  Zaten bu google go nun bi espirisi yok. Fiuat 700 tl olan bi telefonda Google go var. Zaten o parqya 3 gb ram li telefonlar var insanlar niye go alsin ki. Bide neyi ispatlamaya calisitilar go yu cikararak.

 4. Sydra

  Gm 8 go çöp 800 tl etmez 800 tl o cihaza veren ye enayidir ya da telefonlardan bi b*k anlamıodur 200 daha verip gm 8 alın paranız yoksa da gidin aynı fiyata gm 5 plus alın paranızı boşa harcamayn

 5. Emre Kiğılı

  NOKİA BATAKLIKTAN ÇIKMAK İÇİN ÇIKARDIĞI TELEFONLARI ÇATIR ÇATIR HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI GÖSTERİP FİYAT PERFORMANS ANLAMINDA KENDİNİ BELLİ EDİYOR..

  SANIRSAM NOKİA DEVRİMİ GENR VE VB. TRIKK MARKALRI DEVİRECEK GİBİ

 6. Elman Yunisov

  Nokia'nın üzerine o kadar gittiler ki, sonunda Nokia 8 sirocco çıkardı, fiyatın da kullanıcı veya kanal isteğine uyğun 2 katına yükseltti. Bu fiyatın yükselmesin teknoloji kanallar yaptırdı. Sanki diğer cihazlar uzaya falan uçuyor. Ne var o bok cihazlarda? 2017 cihazların hepsine baktım (iphone haric) hepsi 18:9 farkı olmazsa hepsi aynı BOK. Hiç bir fark yok. Hız arasan Nokia 8 en hızlı 3 cihazdan biri, hansı ki bu 3 cihazlara baksak One Plus 1, Google Pixel 2, Google Pixel 2 XL ve Nokia 8 yer alıyor. Kameraya baksak tüm android cihazlar ile aynı kameraya sahip, ram bellek aynıdır. Peki neden beğenmiyorlar? Fiyat yüksek değil, onun için. 😀 Kötüleye-Kötüleye Nokia fiyatında yükseltiler, tanrı cezanızı versin! 😀

 7. abdullah kesmenoglu

  youtube go yu denemek için normal android cihazıma indirdim. Sürekli hata veriyor indirdiğim dosyayı tekrar indirmeye çalışıyor, indirdirdiğim dosyaların her birini birer bildirim şeklinde hata diye tek tek bildirip telefonu felç ediyor ki cihazımda 3gb ram var. Go lu bi cihazda bunu yapsa cihazı komple kitler. Uzun lafın kısası android go daha tam oturmamış ve daha birsürü hatası çıkacak bir sistem ucuz ve düzgün çalışıyor diyemeyeceğimiz için bu cihazları görmemezlikten gelmek en doğrusu olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *