Apple Watch Series 4 | Recenzja wszystko mającego zegarka➡️ Apple Watch 4: ⬅️
➡️ Apple Watch 3: ⬅️

Trening to nie tylko ciągłe podnoszenie poprzeczki, ale też uczenie się swojego ciała i dbanie o jego prawidłowe funkcjonowanie. Apple Watch Series 4 wyznacza tutaj nowe standardy dla inteligentnych zegarków. O jego przełomowych funkcjach opowiada w naszym filmie Konrad „Kondzio42” Mihułka.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW:
♦ Facebook:
♦ Instagram:
♦ Twitter:

Na treningu dajesz z siebie wszystko. Twoje serce mocno pompuje życiodajną krew. Dzięki Apple Watch Series 4 możesz na bieżąco monitorować swoje tętno, sprawdzając, czy nie jest za wysokie lub za niskie. W razie niebezpiecznego upadku inteligentny zegarek nadaje do odpowiednich służb sygnał SOS. Określa także Twoje położenie, by udało im się szybciej dotrzeć na miejsce i udzielić pomocy.

Co jeszcze ma do zaoferowania miłośnikom sportu ten smartwatch? Czy Kondzio zdecyduje się przyznać mu złoty medal? Dowiesz się z testu Apple Watch Series 4.

Czy warto kupić Apple Watch 4?
Jakie są różnice pomiędzy Apple Watch 3 vs Apple Watch 4?
Ile kosztuje Apple Watch 4?
Czy Apple Watch 4 działa z androidem?

#applewatch4 #watchOS5 #smartwatch

45 Replies to “Apple Watch Series 4 | Recenzja wszystko mającego zegarka”

 1. Barto Pagór

  Kolejne gowno z appla gdzie proste rzeczy jak temperatura ciala,cisnienie tetnicze i ekg w polsce nie dziala-kto jest glupi niech se apple watcha kupi!!!!Fakt wygladasz z nim na rece jak pedal na miescie!!!

 2. Dominik Zimmerman

  Kupiłem u was Galaxy Watch, sprzedawca zapewniał mnie że płatności mobilne będą działać. Trochę przykre, że mówią Ci co chcesz usłyszeć żeby tylko zrobić sobie wyniki sprzedażowe, zamiast pomoc znaleźć sprzęt który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

 3. Kinga Ko-ma

  Apple Watch 4 – w razie zamoczenia ten cudowny sprzęt umiera ? tak stało się z moim. Usłyszałam od wsparcia Apple, ze teraz mogę go wyrzucić. Czy warto kupować sprzęt za 1899 zł który ponoć jest wodolubny, ale po kontakcie z woda nadaje się do wyrzucenia. Wyciągnęłam dziecko z brodzika z woda basenowa ? No i biedaczysko nie dało rady… wodolubny ?? pozdrawiam

 4. sylwek83

  Żaden Apple Watch nie ma szkła szafirowego. Wg skali Mohsa uzyskał 6 punktów na 10 więc szkło takie jak w większości obecnych telefonach. Ma tylko powłokę szafirową, która i tak nic nie daje tylko oszukuje urządzenie do pomiaru. Dodatkowo to nie jest prawdziwy szafir tylko syntetyczny. Polecam bardziej przygotować się do recenzji kolego.
  Tu masz dowód: watch?v=9EBgaxFfDA0
  A tu masz dokładniejsze informacje na temat szafirowego szkła w urządzeniach Apple: watch?v=Zx4hRmuW6TM

 5. MrArturf2

  Jak zrobią z baterią która wytrzyma co najmniej 20 dni na jednym lądowaniu to może kupie. Klasyczny zegarek casio juz 3 rok chodzi na baterii 😉

 6. Radoslaw Filip

  Jestem rozczarowany tym że tańsza wersja nie ma szkła odpornego na rysy mimo iż cena wcale nie jest niska. W Anglii kosztuje on ponad 400 funtów. Zakładać jakieś szkiełko ochronne na taki zegarek to jak jeździć Ferrari przykryte kocem żeby czasem kamyczek w niego nie uderzył. Ogólnie ta wersja 4 podoba mi się najbardziej. Poprzednie były jakieś takie grube a ramki wydawały się duże w stosunku do ekranu. Pozdrawiam.

 7. waysa waysa

  Hmmm. Mysle czy sie nie skusić na ten zegarek, ale kilka spraw mnie nurtuje:
  Czy można korzystać z jakichś (choc uproszczonych wersji) aplikacji zainstalowanych w telefonie, np. Uber, Booking, Ryanair czy choćby Facebook ? Uda mi sie otworzyć plik xls, który mam na Dropboxie?

 8. sfgsfgsds

  Bardzo mi się podoba zwłaszcza że nie mam żadnego tak nowoczesnego zegarka a niedawno bo pół roku temu nabyłem iphone 8 plus i myślę nad apple watch tylko nie wiem czy brać tego czy się wstrzymać i kupić następną wersję…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *