HANGİSİ DÖVER: Apple VS SamsungHANGİSİ DÖVER’in bu bölümünde Samsung ile Apple ‘ı telefonları üzerinden kapıştırıyoruz. iPhone Xs ve S10+ ile ön plana çıkan Samsung ve Apple tasarım – yazılım – donanım – ekosistem – işlevsellik – fiyat ve inovasyon üzerinden kapıştırdık. Bakalım hangisi dövdü?
Peki sizce kim kazandı? Yorumlarda yazın. Ayrıca ankete de oy verebilirsiniz.
Abone ol, Ciğerimi ye!

DAHA DA VAR!
INSTAGRAM ►
TWITTER ►
FACEBOOK ►

34 Replies to “HANGİSİ DÖVER: Apple VS Samsung”

 1. Burak Acar

  İ phone xden bahsetsene 1 ayda pil sağlığı 90a düşüyo. Telefonu elime alır almaz yumurta kırsan pişer ben bu iphone x den sonra iphonedan soğudum beni çok mağdur etti ve halada etmeye devam ediyo. Face ıd çalışmıyo face ıd

 2. özgür kaplan

  en önemli nokta fiyat performans oda samsung da 2. kamera olsun oda hemen hemen aynı fark yok yani 3.yenilik açısından hep samsung bişeyler yaptı apple arkasından aldı tasarım desen samsung tuşsuz yapalı çok oldu apple ondan görüp x lerin serisini öyle yaptı millet kudurdu 😀 4. benim bildiğim samsung çamaşırmakinesi tv falan hepsini yapıyodu saat işine apple sonra girdi ama o kadar apple bakıp bakıp çaldı sonra adamlar bi saat bakti demediğinizi bırakmadınız aradaki fiyat farkı 2 kat yani 2 katlık bir durum varmı keslinlikle yok samsung bence daha iyi üsteki sebeplerden dolayı ama apple beynimizi ne kadar yıkadıysa sike sike veriyoz yani o parayı helal olsun iyi manipülasyon yemişiz

 3. T U

  Iphone 4 den beri kullanıyorum kulaklık girişi kalktı bok oldu pubg oynamak için iphone 7dim varken gitim 6s aldim lanet olsun herseyi iyi ama kulaklik beni bitirdi assalik apple gittim 8 aldım geri apple kulaklık aldım sarji hemen bitti amk apple yatarken sarjda kalsin filim izleyelim ne istedin kulaklık girişinden daha 3 gün oldu iphone 8 imi verip s 9 aldım çok kararliyim artık samsung a alışacağım bittin gözümde performans iphone 8 den iyi değil ama kulaklık için alışacağım samsung a

 4. Celal Şengör

  Paramız yok diye alamıyoruz fakat şöyle bir gerçek var.Sene 2019 hala İPhone 5S ler çatır çatır alınıyor ve kullanılıyor.Bakarsanız Samsung s8 Virüslerden bile darmaduman olmuş durumda.Samsungun telefonları İPhone ları 2 sene geriden takip etmekte.(Fanboy değilim 2019 da İphone 5S Ler ÇATIR ÇATIR Satıyorsa bir sebebi vardır.)

 5. Gaspedal

  Samsung ne yaparsa yapsin üstünde Android oldugu sürece Apple'in yani iOS'in yanindan bile gecemez kalite ve kullanim acisinda. Evimde tüm aletler Apple ve Eco Sistem mükemmel calisiyor ve cihazlar arasinda iletisim sahane.

 6. OLCAY KAYA

  Bence suan hangi sistemi kullanmak istediğimiz önemli. şunu kabul edelim apple yıllardır ısıtıp ısıtıp önümüze ayni cihazı koyuyor. Kamera desen s8+ ile iphoneX kiyaslanamaz bile ben iphoneX ile gündelik fotoğraf bile çekemem o derece basarili bulmuyorum. Satışlarısa düştü bu satis düşüşü samsung'u etkiledimi evet etkiledi çünkü retina saçmalığı olan ekranlar aslinda amoled buda samsungun daha az ekran satacağı anlamına gelir. Samsung kendisi yapmisti bu aciklamayi. Sonra ekrandan parmak izi okuma saçmalığını appledan bekledik yine xiaomi ve samsung vurdu yüz tanıma dediler hop iris tarayıcıda kapattı samsung yanı ne inovasyonundan bahis ediyoruz apple zirvede bıraktı bu isi diye düşünüyorum.

 7. Erpie

  Ya millet fakir diye samsunugu tutuyo sinir oluyom ??hepimiz biliyoruz ki oyun kamera video vb daha iyi yalan yapmayın MK ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *