Huawei P20 Pro ofisimizde | Kutu açılışıHuawei P20 Pro modeli ofisimize ulaştı. Biz de bu videomuzda detaylı incelemeye geçmeden önce, cihazın kutu içeriğinden neler çıkıyor buna bakalım istedik.

50 Replies to “Huawei P20 Pro ofisimizde | Kutu açılışı”

 1. Pınar S

  Oyun oynamayan ama telefonu çok kullanan biri için ısınma yada donma takılma sorunu var mı? Gold rengi var mı? Lite ile kıyaslama ve su geçirme durumu ltf.

 2. Nehir Sena IRMAK

  KULAKLIK KONUSUNDA ÇOK HAKLISINIZ BEN ŞİMDİ YENİ GALAXY NOTE 9 ALDIM İCON X KULAKLIK VERİYORLAR BELKİ REKLAMLARDA FALAN GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR (SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM ÖZELLİKLE KEREM'İ <3 )

 3. Seckin Erdem

  1 aydır kullanıyorum iPhone 6s den geçtim başta çok korktum ama almaya niyetli olanlara kesinlikle tavsiye ederim 1.5 günden fazla şarjı gidiyor çok hızlı tek zayıf tarafı titreşim onun dışında harika!

 4. TROY SMULE

  5 tl yi hakkeden tek telefon iPhone x
  Şakasız söylüyorum bende var 128 gb 5.500 mal oldu. Pahalı ama kullanan parasına değer der bence

 5. Kadir Polat

  Hava civa bence iphone x mükemmel ötesi alacaklar bin lira daha koysun farkı yaşayın bildiğin tüm telleri unut ve iphone leride unut X bambaşka

 6. Fatih Gezer

  kulaklığı dahi çakma telefon havası veriyor çentikten kamera nın şeklinden aşağı hoparlörden bahsetmiyorum tam toplama telefon gibi bedava verseler kullanmam

 7. gökhan rrhn

  bunun slow motion videolarıyla sony ninkini karşılaştırır mısınız. bana p20 pronunki garip geldi. sanki kare atlamaları var gibi. özellikle su, kuş içerikli videolarda. kuşun kanadı kare kare hareket ediyo gibi

 8. Bahadır Toker

  Özellikle ön kamera ve video performansı ile ilgili detaylı bilgiler verirseniz incelemede çok sevinirim. (diğer modeller ile karşılaştırma) ve Krin 970 Performans anlamında biraz eskidi bu sorun çıkartır mı kaç sene daha güncel kalır bu gibi bilgiler olursa çok sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *