Huawei P20 Pro – recenzja i opinia po miesiącu użytkowaniaRecenzja smartfona Huawei P20 Pro
Nie chcesz przegapić nowych materiałów?
Subskrybuj – kliknij ►

Znajdziesz nas również na:
WWW ►
FACEBOOK ►
TWITTER ►

Almost Original (Instrumental) by Joakim Karud
Music promoted by Audio Library

Great Days by Joakim Karud
Music promoted by Audio Library

41 Replies to “Huawei P20 Pro – recenzja i opinia po miesiącu użytkowania”

 1. Karol Zając

  Witam, jeżeli chodzi o moje zdanie to używałem teraz s7 i xiaomi i telefony rewelacja, wiadomo s7 jako flagowiec brałem więc potęga teraz inne go biją ale np xiaomi redmi 5 plus który kosztuje kilka stowek nie tnie się i jak dla mnie robi robotę jak za taką cenę kupując huawei p20 pro spodziewałem się lepszych wrażeń to moja ocena więc daję mocne 7 /10 ma parę bajerów ale nie dopracowanych duży plus za baterie duży plus dual sim duży plus przedni aparat tył s7 bije moim zdaniem

 2. Bogdan Madalski

  Czy ten telefon Może otwierać dwie aplikacje dwie strony jednocześnie. Przypuszczalnie chce oglądać CDA film i przeglądać stronę by popracować.. Jaki telefon poleciłbyś jeśli chodzi o dobry aparat wśród średniopołkowców i tych wyżej. Następne pytanie jest takie czy opłaca się ten telefon brać w salonie plusa

 3. badziewiasz

  Dwa pytania -1) jak wygląda odporność szkła przedniego i ogólnie telefonu w porównaniu np. do sg7 edge? 2) czy dane z samsunga da się przenieść przez samsung switch, czy program nie widzie p20?

 4. Pierożek Pieczarka

  Byłam pewna że chce kupić p20pro, ale po zobaczeniu zdjęć przedniego ekranu się załamałam. Wyglądają jak edytowane jakimś filtrem ze snapchata, twarz wygląda jak zlana maska. Jakiś właściciel mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

 5. Solar_IX

  Co ty człowieku gadasz… Boże, wasze materiały z każdego źródła, w warstwie merytorycznej leżą. Snapdragonów nie produkuje Samsung tylko implementuje je w swoich smartfonach w zależności od modelu i rynku na który są przeznaczone. A te zdjęcia to nic nie oddają, bo cześć z nich jest wykonana w taki sposób, że nie da się ich oglądać. Jeszcze zaczynasz mówić o braku problemów ze stabilizacją pokazując rozmazany kadr… Co zresztą najprawdopodobniej wynika z umiejętności posługiwania się jakimkolwiek aparatem, a nie samej specyfiki sprzętu. Ja rozumiem, że przeciętny użytkownik smartfona nie musi tego wiedzieć, ale na miłość boską, ty aspirujesz do bycia opiniotwórczym.

 6. Agnieszka Mikulski Borak

  we wszystkich Huawei jest taka aplikacja która umożliwia ustawienia innych aplikacji żeby chodziły w tle a które inteligentnie były wyłączone tylko trochę trzeba podłubać i znaleźć Pozdrawiam

 7. szymon giety

  Ja mam tylko pytanie do wszystkich wszędzie mamy standard 16:9 monitory zdjęcia z aparatów telewizory a w P20 PRO można robić zdjęcia 4:3 wracamy czy jak? znowu będą kwadratowe telewizory?

 8. yapanm

  No fajnie ale gdzie wzmianka o wadzie jaką jest wypalanie się pikseli w wyświetlaczach oled.
  Ale spoko bo to dopiero miesiąc mam nadzieję na materiał za rok.

 9. Adam Hebda

  Wątpię żeby udało Ci się odblokować telefon zdjęciem ale polecam spróbować. Udowodnij, że faktycznie bo to duży zarzut w stronę huaweia. Ludzie gotowi uwierzyć?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *