Huawei P20 – recenzja, Mobzilla odc. 437Huawei P20 powinien być o 10 Huawei’ów lepszy niż jego poprzednik, czyli model P10. Nie, nie jest.
Smartfon jest dostępny w Play:

Tymczasem zapraszam na mojego:
Twittera –
Facebooka –
oraz Instagrama –

a jeśli chcesz kupić jakiś inny fajny smartfon, możesz go wybrać wraz z ofertą w sieci Play –
Play jest partnerem kanału. Wszystkie opinie, przemyślenia i oceny zawarte w filmie są moje własne.
Odcinek powstał przy współpracy z Green Cell. Zerknij do nich, robią fajne rzeczy –

22 Replies to “Huawei P20 – recenzja, Mobzilla odc. 437”

 1. ZCS 69

  Szczerze Ci Pawle powiem. Jak ty nie zrobisz recenzji jakiegoś telefonu, to nigdy nawet nie pomyślę o tym, żeby go sobie wziąść. Jesteś absolutnie jedynym jupiterem recenzentem, którego słucha mi się bardzo dobrze. Rób to dalej! <3

 2. Julia Młocek

  Nie rozumiem ludzi którzy kupują smartfony bo im się podoba kolor i że z przodu i stylu jest szkło że ramka jest aluminiowa a puzniej wkładają to w obrzydliwe etui to tak jak bym kupił markowe buty i owinął bym je ciemną folią żeby się nie zniszczyły idiotyzm

 3. flejti

  zastanawiam sie nad zakupem telefonu za ok 1700zl nówka. Bezwzględnie priorytetem jest fla mnie aparat, dibra jakość zdjęć w nocy oraz w ruchu. Pozostałe elementy sa mniej istotne aczkolwiek plynna praca zwłaszcza przeglądanie internetu tez jest wskazana. Mając na uwadze powyższe zastanawiam sie nad zakupem google pixel 2, huawei p20, moze samsung s8. Co najlepiej wybrac z powyższych i jakie są ku temu argumenty? A może jeszcze coś innego?

 4. Robert Frankowski

  Merytoryczny, podsumowując moją kilkumiesięczną przygodę z Huawei P20, powiem tak "wiele szumu o nic". Więcej tutaj jest szumu i reklamy niż telefon jest wart zwłaszcza zawiodą się fani fotografii mobilnej. Zdjęcia zwłaszcza w trybie portretowym oraz czarno-białym wyglądają efektownie. Jednak cały czar pryska gdy obejrzy się te zdjęcia na komputerze, a więc występują problemy z odwzorowaniem barw, twarze ludzi są zniekształcone i co najgorsze występuje dramatycznie mało szczegółów (matryca aparatu jest wielkościowo taka sama jak w Google Pixel l generacji gdzie takie problemy nie występują a telefon jest już kilka lat na rynku). Tak więc pod kątem robienia zdjęć polecam wybrać sobie inną markę telefonu.

 5. Kuba Perec

  Mam jedno pytanie
  Ponieważ posiadam ten telefon
  Lecz jest jeden problem
  Gdyż działa mi tylko jeden głośnik (prawy)
  A lewy nie
  Nigdy nie zwracałem na to uwagi ponieważ myślałem że lewy głośnik jest do rozmów
  Lecz też nie działa kiedy rozmawiam przez telefon
  A w ustawieniach nic nie znalazłem aby to naprawić
  Jeśli ktoś mógłby pomóc byłoby miło

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *