Huawei P30 je menší a levnější. Jak se liší od P30 Pro?Více na

Výbava je podobná loňskému vlajkovému modelu P20 Pro
P30 má 6,1palcový displej, čtečku otisků prstů přímo v něm a 3 fotoaparáty na zadní straně
Cena činí 15 999 Kč

Web:
Facebook:
Twitter:
Instagram:

22 Replies to “Huawei P30 je menší a levnější. Jak se liší od P30 Pro?”

 1. Paul Z

  Koupil jsem Huawei P30 před 3 dny a všiml si jednoho podezřelého chování, i když jsem docela daleko od telefonu (np. 1.5m) – na černé obrazovce by se sama zobrazovala ikona čtečku otisků prstů zabudovanou v displeji (náhodně každých 30-60 sekund). I když to není velký problém, zajímalo by mě, jestli se s tím někdo setkal? Stává se to bez ohledu na pouzdro telefonu (mám standardní, originální huawei sylikonove pouzdro 'car', ale testoval jsem ho i bez sylikonu). Také jsem zakázal rozpoznávání obličeje a všechny funkce s ním spojené bez jakéhokoliv efektu.

 2. Vítězslav Němec

  Výrobci evidentně nutí spotřebitele, aby co rok až dva měnili telefon. Nic proti OLED displeji nemám, ale jelikož se po čase prostě pomalu vysviti, tak prodejní cena bude po roce až dvou velmi nízká, jelikož pak nikdo nebude chtít telefon na další roky, když bude mít menší svítivost nebo dokonce lehce vypálený displej..

 3. Concionator

  Dal jsem přednost modelu Huawei P30. Výborně vybavené zařízení v kompaktním těle, které se dobře drží, snadno ovládá a bez potíží vklouzne do kapsy. Výdrž je skvělá, nabíjení velice rychlé a displej i fotoaparát dělají radost!

 4. Jara1988 Jetmar

  Zase to posrali, že telefon nemá min Ip67 měli by si vzít příklad ze Samsungu… Ty mají kolikrát smartphony za podstatně nižší cenovku a stupeň krytí Maj, tak nechápu proč to stále nemají… U lite verze to člověk pochopí… Ale za tu cenu toje škoda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *