Huawei P30 Pro Ekran Değişimi 🇹🇷 #huaweip30proHuawei P30 Pro ekran ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır bu video ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Huawei P30 Pro akıllı telefonunuzda bir sorun yaşandı ise profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei P30 Pro ekran değişimi süresi teknik servis adresimize gelirseniz eğer ortalama bir saattir. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Huawei Teknik Servisi

Teknik servisimizde Huawei P30 Pro ekran, batarya, şarj soketi, hoparlör, mikrofon, kulaklık soketi, arka cam kapak, ön kamera, arka kamera, ses açma kapama tuşu ve güç tuşu değişimi de yapılmaktadır.

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P30 Pro ekran tamiri alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimizde cihaz sağlığı için gerekli tüm koşullar yerine getirilmiştir.

1. Periyodik olarak sterilize edilir.
2. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.
3. 7 gün 24 saat 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.
4. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven takarlar.

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi Aşamaları

Videoda olduğu gibi ekranı kırık bir şekilde teknik servisimizde getirilen ya da kargo ile gönderilen cihaz teknik servis odamıza alınır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülür. Ekran değişimi en kısa sürede yapılır.

1. Bu süreçlerde bilgileriniz kesinlikle silinmez.
2. Orjinal Huawei P30 Pro OLED ekranı kullanılır.
3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefona ücretsiz kırılmaz cam koruyucu takılır. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Garanti süresi içerisinde ise ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Sorun Cevaplayalım

Huawei P30 Pro ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Huawei P30 Pro Ekranı Kırıldı, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Telefon ekran kırılmaları üreticiler tarafından tamamen kullanıcı hatası olduğu için maalesef garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ancak telefonu alırken kaskosu yaptırdı iseniz kasko firmanız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ya da indirim bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei P30 Pro iç ekranı kırıldı, ön cam çatladı, dokunmatik basmıyor ya da ekranda mürekkep akması tarzında siyah – beyaz lekeler oluştu ise teknik servisimizde Huawei P30 Pro ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

38 Replies to “Huawei P30 Pro Ekran Değişimi 🇹🇷 #huaweip30pro”

 1. Азамат Кулуев

  Отлично!!! Без лишних слов. Четко и понятно. Не плохо было бы описать где заказываете расходники и оригинальные запчасти.

 2. Mehmet Gerekyok

  Çok güzel işçilik ama tek gözden kaçırdığınız nokta, ekranı takarken ön kamera lensinin de tozunu alsaydınız keşke. O kadar iş yaptınız üstünde tozlanmış olma ihtimali yüksek

 3. maxmixer

  Some clamps would have been good on there, also rear camera glass ! What screwdriver are you using, I found the Wowstick type pretty crap for stripping handsets

 4. Drone Star

  Hi I have done everything in video very good like you, but the phone doesn't start just show the huawei logo and then power off I already try factory reset and safe mode doesn't work

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *