iPhone vs Android, czyli kto ma lepszy smartfon?Nie ma dnia, gdy nie natrafiam w internecie na starcie między użytkownikami iOS i androida o to kto ma lepszy telefon. Ta wojenka bywa brudna, ale samo pytanie jest zasadne – który system tak naprawdę jest lepszy?

Zobacz też:
– Smartfon z klawiaturą w 2020 roku | BlackBerry Key2:
– Najlepsze Aplikacje na Androida:
– Gry na telefon przed iPhonem – Nokia N-Gage:

Kontakt:
– Mail: pawelkuzia@gmail.com
– Facebook:
– Instagram:
– Twitter:
– Youtube:

Sprzęt:
– Panasonic GH5
– Panasonic 12-35 f2.8
– Sigma 18-35 f1.8
– Hyperbook X15 VR2
– Intel Core i7 7700k
– GeForce GTX 1060 6GB
– 48 GB DDR4
– Iiyama ProLite X4071UHSU-B1

Produkcja:
– Adamus Media:

#iOS #Android #smartfony

22 Replies to “iPhone vs Android, czyli kto ma lepszy smartfon?”

 1. Piotr Troip

  Mając smartfon z Androidem połączę się z każdym urządzeniem, poza tymi z IOS aby przesłać lub odebrać dowolne pliki, i aplikacje.
  Mogę korzystać z dowolnego programu pocztowego,
  Dowolnej aplikacji do obsługi SMS, i połączeń.

  Mogę tworzyć własne folderyw dowolnej ilości z muzyką, zdjęciami i filmami.
  Mogę w yt dodawać filmy do obejrzenia później.
  Mogę grupować aplikacje w dowolne foldery, aby mieć do nich szybki dostęp.

  A z iphone mogę korzystać jak z tel dla seniora.

 2. Piotr Troip

  Przewaga androida i tel na nich jest ogromna.

  1. Dostajemy ładowarkę w zestawie.
  Nowe smartfony na androidzie ładują się od 0 do 100% w mniej niż 30 minut.

  Najnowszego iphone szybką ładowarką naładujesz w ponad 120 minut.
  A zwykłą ładowarką ponad 200 minut
  Średniowiecze.

  2. Dostajemy ekrany z wysokim odświeżaniem 120/160 Hz

  Kontra iphone z odświeżaniem 60 Hz
  Średniowiecze.

  No i ten notch w iphone, który psuje cały wygląd.

 3. KubaDR350

  Mi najbardziej w iOS przeszkadza ze zapisuje tylko 100 połączeń i koniec. Gdy prowadzę firmę to jest bardzo przydatne jak dzwoni klient z którym rozmawiałem 3 miesiące temu to wiem ze to on.

 4. Pathfinder Polska

  Przesiadłem się na iphona bo… mniej zarabiam. Kiedyś co roku kupowałem nową galaktykę a teraz nie stać mnie na to i po kilku miesiącach researchu doszedłem do wniosku że iphone nie starzeje się tak jak androidowe flagowca. Potrzebuje sprzętu z najwyższej półki który będzie miał wsparcie dłużej niż 2lata bo nie stać mnie już żeby po roku kupić nowy telefon a wymiana baterii w serwisie iphona jest tansze niż wymiana baterii w serwisie Samsunga i dłużej mi posłuży. Planuje używać telefonu przez 3lata i tylko iphone spełnia moje wymagania. Lepiej wydać 5tysiecy na telefon flagowy na 3lata niż kupować gówno za 2tysiace co roku bo nie stać mnie na droższe modele. Jestem biedakiem dlatego mam iphona

 5. Disabled Team

  Kozak! Ja posiadam telefon z iOS! Uważam, że jest łatwiejszy w użytkowaniu i jakoś bardziej mi siedzi. Zapraszamy do nas jesteśmy grupa osób niepełnosprawnych, która chce pokazać, że my tez mamy marzenia umiejętności itd. Narazie kanał w stanie surowym ale już niedługo!

 6. Damian Brzozowski

  Ja uwielbiam Androida od zawsze, ale absolutnie mi daleko do fanbojstwa! Szkopol tylko w tym, ze funkcjobalnosc Androida jest doskonala w przeciwienstwie do IOS, a jesli chodzi o bezpieczenstwo to trzeba byc swiadomym co sie sciaga np jako APK np, a nie jak leci.

 7. Szymon Adamus

  Dobrze by było, gdyby więcej osób miało takie podejście. Kiedyś wojenki między iOS i Androidem miały jeszcze jakieś tam podstawy. Dziś obydwa systemy są tak rewelacyjne, że naprawdę jakiekolwiek fanbojstwo jest kompletnie bezsensu.

 8. Kucio Vlog

  W sumie, to mniej więcej tyle napisałem w komentarzu na Facebooku i bez oglądania. Bardzo zdrowe podejście. Również tak uważam. Powtórzę się, bo zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy muszą czytać również ten komentarz na Facebooku, zatem:

  Wolność systemu w przypadku Androida, często jest niczym w porównaniu z pewnością, że będzie coś działać. Za to się płaci. Ja osobiście zdradziłem Samsunga, choć ma nieziemski ekran, nawet te, produkowane dla ajsronów, przez Samsunga, nie są tak dobre. Nie wiem, dlaczego, lecz widzę, że te w Samsungach są żywe, czerń jest po prostu czarna, a kolory w iPhone są po prostu poprawne. Nie są soczyste – i ok – lecz po prostu ta czerń nie jest tak wyrazista. Reszta kolorów również.

  2 miesiące temu wziąłem (w abonamencie oczywiście) iPhone 11 Pro, bo różnica cenowa pomiędzy nim, a Samsungiem S20 to około 200 PLN brutto. Lecz aparat i możliwości typowo, jako narzędzie, nie sprostałyby moim potrzebom (chodziło mi o awaryjny sprzęt do montowania, bo na laptopie bez grafy nie odpalę Resolve, a w Edytorze Wideo od Microsoft mogę co najwyżej powycinać jakieś fragmenty, a w iMovie już można więcej podziałać. 💪).

  Na razie spisuje się ok, zobaczymy, czy da radę służyć tak długo i wiecznie, jak mój 6s, który nadal działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *