KUTUDA BOMBA EKSİK VAR! – Samsung Galaxy Watch 3 kutu açılımıSamsung galaxy watch 3 inceleme videosundan önce Galaxy watch 3 kutu açılımı videosuyla karşınızdayız. Galaxy watch kutu açılışı videosunda Samsung’un yeni akıllı saat modelinin kutu içeriğini, malzeme kalitesini ve tasarımı hakkındaki tüm detayları bu videoda aktarıyoruz.

#GalaxyWatch3 #GalaxyWatch3KutuAçılımı #KutuAçılımı #KutuAçılışı #Video

24 Replies to “KUTUDA BOMBA EKSİK VAR! – Samsung Galaxy Watch 3 kutu açılımı”

 1. Mehmet Demiray

  Selamlar. Samsung gear 4 hakkında bilginiz varmıdır? Nisan-haziran ayları arası lansmanı olacaktı ama ses yok henüz. Babalar gününe kadar satışa çıkarmı acaba ?

 2. Güney Sorgun

  Klasik olmasının sebebi elit adamlar içindir belki diğer saatler çok concon dizayin edilmiş hiç sevmedim siz takın onları bu iyi klas adamlar klas saat takarlar

 3. İ.Burak Tokgöz

  Hocam bir sorum olacak bende apple watch 5 mevcut , telefonumla Bluetooth bağlantısını kesip farklı wifilere bağlı iken telefonuma çağrı düştüğünde saatimden cevaplayıp konuşabiliyorum. Yani demem o ki telefonu evde wifiye bağlı şekilde bırakıp sadece saatimle dışarı çıktığımda eğer saatim wifiye bağlı bir noktada ise çağrılar saate düşüyor. Bu fonksiyon galaxy watch 3 te mevcut mu acaba ?

 4. Ağaç Malzeme

  200 bin abone olmuşsunuz Saçma sapan başlık atıp neden ilgi çekmeye çalışıyorsunuz anlam vermek mümkün değil. Videoda bomba eksik şu diyede değinmemişsiniz siz kınıyor ve abonelikten çıkıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *