Meizu X8 incelemesi | Fiyat/performans telefonuMeizu’nun ülkemizde piyasaya sürdüğü yeni telefon modellerinden X8, fiyat/performans iddiasıyla öne çıkıyor. 1900TL’lik fiyatı kapsamında Snapdragon 710 platformundan güç alan ve 2000TL altı fiyat aralığında en güçlü telefon olarak dikkat çeken cihazı sizler için inceledik.

Fiyat kaynağı için;

#meizu #meizux8 #qualcomm

Tüm teknoloji incelemeleri için kanalımıza ABONE olun ►

Web Sitemiz ►

Sosyal Medyadan da Donanım Haber’i takip edin:

Twitter ►
Facebook ►

Türkiye’de teknoloji forumu denince 1999’dan beri ilk akla gelen portal donanimhaber.com’un YouTube sayfasında teknolojiyle ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

36 Replies to “Meizu X8 incelemesi | Fiyat/performans telefonu”

 1. Lazkopat

  Reis kamera konusunda (toplam kalite) puan verecek olursanız Mi8 Lite ile buna 100 üzerinden puan verseniz kaç verirdiniz? Buna göre karar vereceğiz.. ?

 2. Oğuz Han Yel

  Artık yeni kural, Türkiyede sadece 1 kişi teknoloji editörlüğü yapıp videolar çekebilecek deseler bu kişinin sen olması için gerekirse elimi kana bulayabilirim Erdi abi ?

 3. Altan Yılmaz

  kardeşime telefon alacğım .bu telefon ile mi 8 lite arasında kaldım. uzun ömürlülük – sağlamlık-güvenilirlik konusu benim için önemli. oyun oynamıyor. sosyal medya kullanıyor ve video ( dizi – film ) izliyor. delta garanti kafamı çok kurcalıyor. xiaomi mi 5 kullanıyorum iki buçuk senedir. garantiye çok şükür işim düşmedi. fakat bir sıkıntı durumunda kardeşim tüketici mahkemesiyle falan uğraşsın hiç istemem. sizce distribütör garantili meizu x8 mi yoksa xiaomi mi 8 lite mı ? meizu markasını yeni öğrendim ve hep iyi yorumlar okuyorum. fakat az bilindiği için emin olamıyorum.

 4. Ömer ince

  hahaha ithalatçili garantili honor play alırım 2100 tl back fridayda 200 ucuzlasa 1900 olur (hepsiburada) en azindan kirin 970 li yelefon alirim oda snapdragon 835 civarı pardon ama enayi değilim mi 8lite diyenlerde olur batarya si kağıt üzerinde kötü ama elime alıpta denemedim

 5. schwarz55

  mavi olanını aldım,icırtlak değil gece mavisine yakın hoş bir mavi geliyor,renk olarak tavsiye derim.telefonun en beğenmediğim yan,kişilerim rehber uygulaması flymeos ta bulut tabanlı.yani kişilerim rehber listen tamamen sanal hafızada,sadece sim hafızası var fiziksel olarak onun da yetenekleri sınırlı kullanışlı değil.ben eski telefondan yedeği aktardığımda bütün rehberi google hesabına kaydetmiş.sms uygulaması da google tabanlı yani bildiğimiz klasik kısa mesaj uygulaması da sanal hafızaya yükleniyor.çoğu dedi ki hangi çağda yaşıyorsun ne önemi var,arkadaşım emui işletim istemine bakıyorsun son model telefonlar ve bu dediklerim yok.yani çağla alakası yok.sadece galeri uygulaması şimdilik telefonun kendi uygulaması gözüküyor.herkesin tercihi farklıdır saygı duyarım ama telefonla ilgili o kadar incelemede yorumlarda bunlardan bahsedilmemiş.pc ne virüs bulaşsa telefonunu direkt etkiliyor,rehberin sms lerin üçüncü kişilerin eline geçebiliyor bence oldukça tehlikeli.ön kamerası benden geçer not aldı ama panaroma modu ön kamerada çalışmadı.arka kameraları portre modlarında makro çekimlerde çok başarılı,genel anlamda yolda koymaz işinizi görür.ses çok yüksek ama son iki tık hatta üç tık ta ses kalitesi düşüyor.kasa çok güzel tutuş hissiyatı ve ekranı çok güzel,sistemi hızlı ama 6/128 gibi hissetirdi mi derseniz,bana hissetirmedi.bildirim ledi var.telefonu sessizdeyken titresin istiyorsanız bildirim çubuğun aşağı çekip hem titreşime hem de zile tıklamanız gerekiyor. pil yüzdesi,alarm simgesi ve titreşim ya da sessizde olup olmadığı bildirim çubuğunu indirmeden görünmüyor.oyunlarda sıkıntı çıkarmaz yağ gibi akar oyun modu var rahatsız edilmemek için ama içinde bir menü ingilizce ve bir ana menü de çince,onun alt menüleri de çince.global bir sürümde olmaması gerekirdi,tahminim güncelleme ile düzelir.android güncellemesi almasada flymeos güncellemesi bol bol alıp yeni özellikler eklendiği ya da hata düzeltmeleri olduğu söyleniyor,bekleyip görücez.

 6. ismet yıldırım

  telefon incelemelerine navigasyon ve gps bilgilerinin anlatılması sırt çantalılar ve şoförler için çok gerekli ayrıca gps teknolojileri üzerine genel bir video bekliyoruzzz…. Teşekkürler…

 7. Mustafa Erman SARI

  Hayırlı Cumalar Mi 8 SE, Mi 8 LİTE, Meizu x8 ve GM 9pro arasında kaldım performans, ürün malzeme kalitesi ve kamera olarak sizce hangisini tercih etmeliyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *