O co chodzi z Android One?Jeżeli słyszeliście o Xiaomi Mi A1, Moto X4 albo o HTC U11 Life to na pewno słyszeliście też, że te telefony należą do programu Android One.
Czym jest ten program? Skąd się wziął i co on oznacza dla nas? Tego się dowiecie z tego materiału, bez względu na to, czy wcześniej o nim słyszeliście czy nie.

Materiał Łukasza Pająka na Android.com.pl:

Muzyka w tle:
Lee Rosevere – I Believe in You

Newsy/testy:

Forum:
FB:
Grupa FB:
Twitter:
G+:

21 Replies to “O co chodzi z Android One?”

  1. Drstoms

    xiaomi mi a1 chodzi burza na android 9Pie ,Roocie (magisk v18) z usuniętymi resztakami niepotrzebnych aplikacji, wyłączonymi wszystkimi animacjami plus hibernacja aplikacji w tle ???Jade You Tuba 31minute i zeżarło mi 4% baterii. Sukces ???

  2. Artur S

    Aktualizacje i łaty bezpieczeństwa fajna rzecz. Ale nie można zapominać o wbudowanych bateriach, których żywotność skalkulowano na max 2 lata – oczywiście zależy to od intensywności używania (iloćć ładowań) oraz od pewnej dyscypliny by baterię wyczerpać max do np 10-15% i ładować ją aż do pełnego załadowania. Istotne jest też aby nie ładować baterii od pewnego poziomu, czyli prościej mówiąc, aby do doładowywać baterii. Wszystko razem daje efekt że smartfon będzie nam dłużej służył i dożyje… kolejnej obiecanej przez Google aktualizacji lub łaty…

  3. TheGrysik

    Bardzo dobrze przedstawiony materiał,w języku polskim ,bez zbędnych słownych (wulgarnych)upiększaczy.przyjemnie się ogląda.pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *