24 Replies to “Samsung Galaxy Note 9 (prvý kontakt)”

 1. Stefan Hrbcek

  Zaoblený displej na mobilné telefóny Note od Samsungu vôbec nie je dobrý nápad ….. nie je to len môj názor…. Len neviem či je možné presadiť aby sa to vyrábalo inak

 2. RTX 69

  …zdravím zdravím, no tak Samsung Note 9 je super vlastním zopár Note ako je N4, N8 a N9. a 8 a 9 je vodeodolný super a otazka je vodeodolné aj pero Spen? , teda funguje aj pod vodou ? podla správnosti by to tak malo byt, dakujem za odp.

 3. Day Night

  Vcera som sa snim hral v samsungu a odozva mi prisla mozno pomalejsia ako na S9+ no vsetko co som zapol ci rozklikol vysokocilo to okamzite, hned co je to proste super, takto ma reagovat mobil

 4. Janči

  Neviem prečo sa čuduješ, že maximálna doba svietenia displeja je 10 minút, keď to má AMOLED displej, ktorý sa pri maximálnom jase vypaľuje, ale to už ako Samsung fanúšik nevidíš. Sťahovanie lišty – je možné nastaviť pri swipe down od stredu displeja rolovanie vrchnej lišty a pri swipe up zobrazenie zoznamu aplikácií. Mohol by si si predtým ako zrecenzuješ nejakú novinku trochu viac naštudovať možnosti a parametre. A poprosím ešte podobný orgazmus prežívať aj pri predstavovaní nového Xiaomi, hneď to bude vyzerať inak.

 5. Ladislav Mizicka

  Dobré video ps: nemá náhodou funkciu Inteligentné zapnutie obrazovky alebo Vývojárske možnosti / Zostať v prebudenom stave . App PENUP bola už na note4. Super fon až na tu váhu !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *