Samsung Galaxy S8 vs Huawei P10 starcie tytanówSamsung Galaxy S8 kontra Huawei P10 – który lepszy?
Nie chcesz przegapić nowych materiałów?
Subskrybuj – kliknij ►

Muzyka:
[FREE] The Passion HiFi – Still Shining – Hip Hop Beat / Instrumental

22 Replies to “Samsung Galaxy S8 vs Huawei P10 starcie tytanów”

 1. Mariusz Zielinski

  Photo s8+ strasznie podbite nienaturalnie kolory p10 bardzo naturalnie jak w iphonie, nicą faktycznie s8 lepsze,wydajność ppdobna, poręcznosc postronie p10,o cenie nie wsppmne,wybór tylko jeden,p10

 2. KS

  P10 kosztuje właśnie jakieś 1700 zł. Za tą cenę jest to nie lada okazja. S8 czy nawet S7 edge mi się nie podobają. Przesadzili z tą długością. P10 jest klasyczny i dlatego mi się podoba. Co najważniejsze, z Oreo 8.0 w antutu robi ok 157000. Czytnik linii papilarnych jest bezkonkurencyjny. Świetny tryb manualny pozwala otrzymać bardzo dobre zdjęcia. Może jeszcze tego nie widać ale Huawei ma duże szanse ma być nr 1 na Świecie. P20 pro wymiata całą konkurencję.

 3. szafran222

  Samsung Galaxy S7…czy opłacalne jest jeszcze kupno tego modelu czy jednak odpuścić i jednak kupić nieco droższy S8? z góry dziękuję za odpowiedź.

 4. henryk michalski

  Witam. Posiadam Huawei P10 dual SIM zero zawieszeń nawet przy hardkorowym użytkowaniu a miałem inne Samsungi i dziękuję za tą markę . Nie byłem przekonany do Huawei ale mogę stwierdzić jedno po co wywalać tyle kasy na tel który zaraz będzie nic nie warty. Nawet wystarczy zobaczyć cenę wyświetlacza LCD do P10 a S8 wszystko jasne .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *