TÜRKİYE'DE İLK ! Huawei P30 Lite Ekran Değişimi 🇹🇷 | #huaweip30liteTamamen parçalanmış olan Huawei P30 Lite ekran değişimi nasıl yapılır Youtube kanalımıza yüklemiş olduğumuz bu video ile izleyebilirsiniz. Huawei P30 Lite ekranı kırıldı, dokunmatik basmıyor, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sonucu mürekkep akması sorunu mevcut ise profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kanala Abone OL:

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

GSM İletişim Adres Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim:
Kargo gönderimi:

Huawei P30 Lite ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Huawei P30 Lite ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Orjinal Huawei P30 Lite IPS LCD ekranı kullanılır.
4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
5. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek amacıyla telefonunuza kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
6. Akıllı telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei P30 Lite ekranı kırıldı, dokunmatik basmıyor, ön camı çatladı, ekrana görüntü gelmiyor, iç ekranda mürekkep akması tarzında mor – siyah lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunun teknik servisimizde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei P30 Lite ekran değişiminin yanı sıra servisimizde;

Huawei P30 Lite batarya değişimi
Huawei P30 Lite kasa değişimi
Huawei P30 Lite şarj soketi değişimi
Huawei P30 Lite arka kapak değişimi
Huawei P30 Lite kulaklık soketi değişimi
Huawei P30 Lite hoparlör değişimi
Huawei P30 Lite mikrofon değişimi
Huawei P30 Lite ses tuşu değişimi
Huawei P30 Lite güç tuşu değişimi
Huawei P30 Lite arka kamera değişimi
Huawei P30 Lite ön kamera değişimi
Huawei P30 Lite arka kamera camı değişimi

hizmetleri de sunulmaktadır. Yaşadığınız sorun hakkında servisimizin müşteri temsilcisi hattını aramanız ya da buradaki yorum alanından yazmanız yeterlidir.

37 Replies to “TÜRKİYE'DE İLK ! Huawei P30 Lite Ekran Değişimi 🇹🇷 | #huaweip30lite”

 1. Murat Can Karagöz

  Selamün aleyküm efendim huawei p30 lite mavi kasa mevcutmu elinizde o kadar tamirciye sordum yok dediler telefonu size göndermek istiyorum işciliğiniz çok iyi videolarda da anlaşılıyor efendim

 2. YiĞiT KayRa

  Selam usta benim huwai p 30 lite telefonumun ekranı kırıldı. Ve olduğum şehirde iyi anlayan yok. Fiyat ala bilirmiyim fiyatı karşılayabilirmiyim diye soruyorum yanlış anlaşılmasın usatlıgın harika. Fiyat ala bilirsem sevinirim tesekkür

 3. Lauro García

  Hello guys, amazing job by the way.. I got one question my phone got shattered last night but the touch is working also the screen only the crystal screen was damaged, did you know if only the crystal screen can be replaced or it has to be the full screen i mean the touch screen, crystal and display screen.

 4. Ömer Eyol

  Mükemmel bi işçilik ,tek göremediğim 3 kamerayı da silip temizleyip keşke öyle ekranı taksaydık bu sadece bi yorum ,işçiliğiniz ve saygınızla hep tercih edilirsiniz ellerinize sağlık👍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *